1. Anasayfa
 2. Teknoloji Haberleri
Trendlerdeki Yazı

Batarya Ömrü Uzun Olan Akıllı Telefonlar

Batarya Ömrü Uzun Olan Akıllı Telefonlar
0

Batarya ömrü uzun olan akıllı telefonlar hangileridir? Biliyorsunuz ki artık cep telefonları insanların hayatında vazgeçilmez bir yerdedir ve sürekli olarak kullanılmaktadır. Cep telefonu tercih ederken insanların dikkat ettiği bir özellik; cep telefonlarının bataryalarıdır.  Batarya ömrü yüksek düzeyde olan cep telefonları daha fazla tercih edilir. Sizde batarya ömrü yüksek düzeyde olan cep telefonları arıyorsanız o zaman doğru sayfadasınız. Aşağıdaki cep telefonlarının batarya ömrü uzundur; 

Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Batarya ömrü uzun olan akıllı telefonlar Son zamanlarda telefon satın almak isteyen kişiler tarafından tercih edilen popüler bir markadır.Bu telefonun batarya ömrünün yüksek düzeyde olduğu bilinir.Şarjının uzun zaman gitmesi ve aynı zamanda bataryasının  uzun ömürlü olması; telefon arayışında olanlar için vazgeçilmezdir.Hızlı şarj özeliği vardır ve 30W destekleyicidir. Aynı zamanda pili ise 5020 mAhdır. Cihaz tam anlamı ile şarj olduğunda 147 saat kesintisiz müzik çalabiliyor ve aynı zamanda 33 saat konuşma imkanı sağlıyor.

Xiaomi Redmi Note 9s

Batarya ömrü uzun olan akıllı telefonlar Xiaomi markası özellikle son zamanlarda oldukça ilgi görmeye başlamıştır Xiaomi redmi note 9 cep telefonunun ardından xiaomii redmi note 9s günümüzde en fazla batarya ömrü uzun olan telefondur. Siz de şarjı uzun süre giden ve bataryası uzun ömürlü olan bir cep telefonu arıyorsanız bu telefonu tercih edebilirsiniz. Bir defa şarj ettiğinizde en az 33 saat konuşabilirsiniz ve aynı zamanda ise 17 saat kadar video izleyebilirsiniz. Bu telefonun hızlı şarj etme özelliği mevcuttur. 5020 mAh  ise pil kapasitesi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra 48 megapiksel arka kamerası mevcuttur. Birçok çeşit özelliği ile insanların ilgisini çekmeyi sağlar. Uzun ömürlü bataryası olan telefon arayışınız var ise bu telefonu tercih edebilirsiniz.

Xiaomi Note 10

Batarya ömrü uzun olan akıllı telefonlar Sizin de bildiğiniz üzere xiaomi  marka cep telefonları özellikle de son zamanlarda devrim yaratmıştır. Günden güne gelişen ve kendini yenileyen yapısı ile insanların ilgisini çekmeyi başarmaktadır. Her geçen gün farklı modelleri ortaya çıkmaktadır. Eğer batarya ömrü uzun olan ve aynı zamanda şarjı uzun süre dayanabilen bir telefon markası arıyorsanız xiaomi note 10 size göre iyi bir tercih olacaktır.  Bu cep telefonunun pili 5260 mAhdır. Aynı zamanda hızlı şarj edilebilir özelliği mevcuttur. 

Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Xiaomi redmi Note 10 Pro batarya ömrü kapsamında insanlara çeşitli yenilikler sunmaktadır. Pil kapasitesi 5020 mAhdır. Bu sebeple de telefonu 1 defa şarj ettiğinizde 36 saat konuşma imkanını sizlere sağlamaktadır. Eğer pil kapasitesi yüksek olan ve şarjı uzun zaman giden bir cep telefonu arıyorsanız bu telefonun gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda bu telefonun depolama alanı da 128 Gbdır.

Samsung Galaxy M21

Samsung sizin de bildiğiniz üzere senelerdir bilinen ve dünyaca tercih edilen bir markadır. Üretimini gerçekleştirmiş olduğu telefon modelleri  ise her zaman ilgi çekmiştir. Bataryası uzun ömürlü olan bir telefon arıyorsanız samsung galaxy M21 markasını tercih edebilirsiniz

Teknoloji Haberleri hakkında diğer içeriklerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 8
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir