1. Anasayfa
 2. Teknoloji Haberleri

Pixel 7A Temel Teknik Özellikler Sızdırıldı

Pixel 7A Temel Teknik Özellikler Sızdırıldı
0

Pixel 7a Yeni sızıntılara göre, Pixel 7a, Pixel 7 muadilinin arka panel tasarımının çoğunu ödünç alırken, ön tarafında kalın bir çerçeveye sahip görünüyordu.

Ahizenin diğer ayrıntıları arasında boyutları, ekran özellikleri, arka kamera kurulumu ve mevcut renk seçenekleri yer alıyor. Telefonun resmi olarak piyasaya sürülmesine aylar kaldı, bu nedenle ayrıntıların çoğunun yakın gelecekte sızmasını bekleyebiliriz.

Pixel 7a Teknik Özellikleri

Pixel 7 ve Pixel 7 Pro ile henüz paçayı sıyırmış olsak da, Google bu amiral gemisi serisinin hafif varyantını yapıyor  Pixel 7a. Resmi lansmana daha aylar varken, nasıl göründüğüne dair bize bir ipucu vermek için güvenilir sızıntılar yağmaya başladı.

Bunlara dayanarak , yaklaşmakta olan Pixel 7a, Pixel 7’nin arka panel tasarımının çoğunu (metal çubuk dahil) ödünç almış gibi görünüyor – Pixel 6a’nın Pixel 6’nın vizör benzeri kamera adasını kopyalamasına benzer. Ancak Pixel 7a, çepeçevre kalın çerçevesiyle açıkça farklı duruyor.

Pixel 7A Temel Teknik

Ahizenin 152,4 x 72,9 x 9 mm (kamera çıkıntısında 10,1 mm) boyutlarında olması bekleniyor ve 152,2 x 71,8 x 8,9 mm boyutlarına sahip Pixel 6a’ya çok benziyor. Genişlik dışında, yan yana tutulduğunda bu iki telefonu birbirinden ayırmak zor.

Pixel 7a’nın Google’ın Kömür ve Tebeşir gibi tamamen farklı bir şekilde adlandırabileceği beyaz ve koyu gri olmak üzere iki renk seçeneğiyle gelmesi bekleniyor. Sızdırılan diğer özellikler arasında Samsung’dan 90 Hz FHD+ ekran, arka kamera olarak Sony’den IMX712 ve IMX787 sensörleri, ekran içi parmak izi desteği ve 5W ile sınırlı kablosuz şarj desteği yer alıyor.

Teknoloji Haberleri hakkında diğer içeriklerimize buradan ulaşabilirsiniz.

kaynak: krispitech

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 5
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 2
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir