1. Anasayfa
 2. Apple

iPhone 15 deneme üretimine giriyor

iPhone 15 deneme üretimine giriyor
0

iPhone 15 deneme üretimine giriyor serisinin üretim aşamasına girdiği bildirildi. Economic Daily News’e göre Apple’ın bir sonraki akıllı telefonu, şirketin Çinli üretim ortağı Foxconn’da “yeni makine deneme üretimine” başladı.

iPhone 15 üretim sürecinin bu aşaması, genellikle yeni ürün tanıtımı veya NPI olarak bilinir. Telefonun neredeyse kaçınılmaz olan sonbahar lansmanından önce, yıl içinde seri üretim aşamasından önce gelecek.

iPhone üretiminde böyle bir NPI aşaması yaygın olmakla birlikte, rapor 2023’te bunun biraz farklı olacağına dikkat çekiyor. anakara Çin ve Hindistan daralacak.”

iPhone 15 deneme üretimine giriyor

Önceki yıllarda, iki yerin seri üretim süresi yaklaşık altı ila dokuz ay arasındaydı. Geçen yıl iki aya indirildi, bu yıl birkaç haftaya indirilecek” dedi.

iPhone 15 deneme üretimine giriyor Bu yılki ürün yelpazesine iPhone 15 Ultra’daki partiye yeni bir ultra premium iPhone eklemesi bekleniyor . Raporlar, bu yeni modelin (ve muhtemelen iPhone 15 Pro’nun) katı hal düğmelerinin yanı sıra Apple Watch Ultra gibi bir titanyum çerçeveye sahip olacağını gösteriyor. Bu, Apple’ın birinci sınıf telefonları geçerli sağlam telefon seçenekleri olarak konumlandırmaya hazır olduğunu gösterebilir.

Ayrıca iPhone 15 Ultra ve iPhone 15 Pro’nun USB-C’nin daha yüksek şarj hızlarının tüm faydalarını görebileceği öne sürüldü.

Başka yerlerde, Apple’ın yeni Dynamic Island çentiğinin tüm iPhone 15 serisine gelebileceği öne sürüldü. Mevcut satırda, özellik yalnızca iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’te mevcuttur.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir