1. Anasayfa
 2. Giyim

Gardırobunuzun Vazgeçilmez Parçası; Erkek Tişört

Gardırobunuzun Vazgeçilmez Parçası; Erkek Tişört
0

Gardırobunuzun Vazgeçilmez Parçası; Erkek Tişört 

Günlük hayatta bir işten diğerine koşarken üzerinize giydiğiniz giysiler büyük önem arz ediyor. Seçilen kıyafetlerin konfor sağlaması işlerde verimli olmanıza da katkı sağlıyor. Bu anlamda en çok tercih edilen giysiler tişörtler oluyor. Günümüzde tişörtler yaşamın her alanında tercih ediliyor. Farklı tarzda bulunan erkek tişört modelleri, spor yaparken kullanıldığı gibi toplantı, düğün gibi daha ciddi ortamlarda da yerini alıyor. Giyim markalarının koleksiyonları içerisinde tişörtler gün geçtikçe daha fazla yer kaplıyor. Özellikle erkekler kombin yaparken tişörtten sıklıkla faydalanılıyor. Örneğin mavi erkek tişört giyilmek istendiğinde altına kot bir pantolonla kolaylıkla bütünlük sağlayabiliyor. Piyasada erkek tişört modelleri adı altında birçok model giysi üretilmektedir. Bunlar özelliklerine göre çeşitlere ayrılmaktadır. 

Bir Giyenin Bir Daha Giydiği Rahat Parçalar; Tişörtler

Rahat kıyafetler içinde günü geçirmek herkesin hakkı. Cinsiyet fark etmeden tercih edilen tişörtler, erkeklerin dolaplarında da yerini alıyor. Erkek giyiminde böyle önemli bir yere sahip olan tişörtler, basic tişört etiketiyle satılır. Peki basic tişört nedir? Türkçe anlamıyla sade ve her tarza uygun ürün demektir. Kişinin vücudunu sıkmaz, rahatlık ön plandadır. Kol boyuna göre tişörtler üç kısma ayrılmaktadır: Uzun kollu tişört, kısa kollu tişört, sıfır kol tişört. Uzun kollu tişörtler genellikle kış ve bahar aylarında tercih edilir. Üzerine bir hırka alınarak kombin tamamlanmış olur. Kısa kollu tişörtler daha çok yaz aylarında giyilirken, sıfır kollu tişörtler tatilde giyilir. Tişörtlerin bir diğer sınıflandırma şekli yakalarına göre yapılmaktadır. Polo yaka, bisiklet yaka, dikişsiz yaka, yuvarlak yaka ve V yaka tişört olmak üzere birçok yaka çeşidinde tişört bulmak mümkündür. 

Erkek Tişört Fiyatları

Alışveriş yaparken en dikkat edilen özellik ürünün fiyatı olmaktadır. Ekonomik şartlar sebebiyle yükselen fiyatlar giyim piyasasını da vurdu. Eskiden giyim sektörünün en ucuz parçalarından biri olan tişörtleri insanlar gözü kapalı olarak alabiliyordu. Şimdilerde ise uzun yıllar giyilebilecek, kaliteli bir tişört alabilmek için daha fazla bütçe ayırmanız gerekebiliyor. Biraz daha iyi markalardan seçim yapmak isterseniz fiyat bir hayli yükselecektir. Erkek tişört fiyatları; modele, kumaş yapısına, tarzına göre değişiklik gösterse de genel olarak her bütçeye hitap ediyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir